| ledzeppelin a întrebat:

Din ce se dau teze la profilul mate-info engleza respectiv stiinte ale naturii?

Răspuns Câştigător
| Darria a răspuns:

La mate-info cu bilingv engleza, se da teza la romana, mate, de ales intre bio/fizica/ chimie si la info. se mai da si teza la engleza, plus ca ai suplimentar o ora de geografia marii britanii si a americii, iar intr-a 10-a istoria MB si a Am. la stiintele naturii Dai teza la: romana, matematica, chimie sau fizica (la alegere) si biologie