| Pustoaicaaaaaa a întrebat:

Buna din nou, daca ati citit intrebarea mea anterioara cu prietenul meu care nu ma suna, imi puteti raspunde mai usor la intrebare.Deci,eu si prietenul meu nu am mai vorbit aproape o saptamana, deloc, pentru ca nu ma mai sunat nici cand a spus ca o face straight face, si cand s-a intalnit cu o prietena de-a mea, ea i-a spus ca daca nu mai vrea sa fie cu mine macar sa imi spuna in fata, si el i-a zis ca nu mai vrea.sad Totusi l-am sunat in seara aia si am vb cu el, si l-am intrebat ca daca tot nu mai vrea sa fie cu mine, de ce nu mi-a spus in fata si el a zis ca nu vroia sa ma supar, si l-am intrebat ca, atunci ramanem prieteni, si el a zis ca da, bineinteles.Si vreo trei zile la rand m-a sunat in fiecare seara, si am povestit, ne intelegeam foarte bine, dar nu stiu dc ma suna daca nu mai eram impreunathinking Si ieri m-a sunat sa imi zic ca merge la bar...nujj dc mi-a zis ca nu prea imi pasa, ma rog oh go on, si apoi a zis ca ma mai suna mai trz, pai nu ma mai sunat, si nici in seara asta, si nu cred ca o sa ma mai sune straight face. 1. Ce parere aveti despre asta? 2.Desi in ultimul timp(cand mai stateam impr) nu ne prea vedeam, oare de ce mi-a dat papucii? voi ce credeti? broken heart 3.De ce ma suna acum cand nu mai suntem impr desi inainte nu o prea facea mai ales in ultimul timp.4.Dc m-a sunat sa imi zic ca merge la bar?thinking FunDa`! big grin

4 răspunsuri:
| Bibutzu a răspuns:

Lasitate...sau oarecum plictiseala si monotonia de a vb cu tine, de a da ochii cu tine. pentru ca stie ca ii vei pune multe intrebari. si nu cred ca are argumente sa le explice! nu te merita, e un las si un ticalos!

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Ciudat.

| Pustoaicaaaaaa explică:

Scuze dar vad ca iar nu s-a publicat tot sad...deci e cam asa :"Buna din nou, daca ati citit intrebarea mea anterioara cu prietenul meu care nu ma suna, imi puteti raspunde mai usor la intrebare.Deci,eu si prietenul meu nu am mai vorbit aproape o saptamana, deloc, pentru ca nu ma mai sunat nici cand a spus ca o face straight face, si cand s-a intalnit cu o prietena de-a mea, ea i-a spus ca daca nu mai vrea sa fie cu mine macar sa imi spuna in fata, si el i-a zis ca nu mai vrea.sad Totusi l-am sunat in seara aia si am vb cu el, si l-am intrebat ca daca tot nu mai vrea sa fie cu mine, de ce nu mi-a spus in fata :-

| Pustoaicaaaaaa explică:

Continuarea:"si el a zis ca nu vroia sa ma supar, si l-am intrebat ca, atunci ramanem prieteni, si el a zis ca da, bineinteles.Si vreo trei zile la rand m-a sunat in fiecare seara, si am povestit, ne intelegeam foarte bine, dar nu stiu dc ma suna daca nu mai eram impreunathinking Si ieri m-a sunat sa imi zic ca merge la bar...nujj dc mi-a zis ca nu prea imi pasa, ma rog oh go on, si apoi a zis ca ma mai suna mai trz, pai nu ma mai sunat, si nici in seara asta, si nu cred ca o sa ma mai sune straight face. 1. Ce parere aveti despre asta? 2.Desi in ultimul timp(cand mai stateam impr) nu ne prea vedeam, oare de ce mi-a dat papucii? voi ce credeti? broken heart 3.De ce ma suna acum cand nu mai suntem impr desi inainte nu o prea facea mai ales in ultimul timp. 4. Dc m-a sunat sa imi zic ca merge la bar?thinking FunDa`! big grin"