| olimpiaherra a întrebat:

Buna din nou, iar vin cu o intrebare, trebuia sa fac revelionul cu prietenele mele dar una din ele ramanea singura acasa cu bunicasa si parintii nu i-au mai dat voie sa vina, iar daca ea ramana acasa cu bunicasa nici cealalta prietena nu mai vine, ce sa fac ca sa putem petrece impreuna acum cand stiu cum sa rezist mai multconfused

Răspuns Câştigător
| aniohetova a răspuns:

Pai ai putea sa incerci sa vorbesti tu cu bunica ei si sa o rogi sa o lase, sa-i explici ca sunteti decat voi si ca v-ati marit. Vreti sa petreceti impreuna si daca e femeie cu capul pe umeri, o sa-si aminteasca si ea cum era cand era ca voi. asa ca. Succes si curaj happy

3 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Bunica e fata de gasca?hee hee Ati putea sa o introduceti si pe ea in grup si sa faceti la ea acasa revelionul.

| naty_3185 a răspuns:

Incearca sa-i explici bunicii ei ca vreti sa faceti revelionul impreuna, vezi poate obtii ceva! daca nu, includeti-o si pe bunica! succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa rezisti mai mult? la ce? daca nu vine mahomed la munte, vine muntele la mahomed.adica daca ea nu poate veni va puteti duce voi la ea.