| NicoClaudita a întrebat:

Buna din nou! mie anul trecut nu imi mergea messul si intram pe un site meebo si acum am vazut ca nu mai pot sa intru, si pe unele id-uri ( 3) nu mai pot sa intru pentru ca imi zice ca nu e buna parola dar parola e buna si am auzit ca a cumparat google site-ul, si eu cum imi recuperez parolele? :-( funda! kiss

Răspuns Câştigător
| Tanase_Gabriel-Ionut_1988 a răspuns:

Pai daca nu mai mere da... dar mai incearca altceva, intra pe mail pe adresa aiasi dupa ce o sa bagi parola o sa iti ceara un cod de siguranta si bagi codul ala sa intri pe mail si apoi poti sa intri si pe mess.Incearca si asa, s-ar putea sa mearga.

4 răspunsuri:
| Tanase_Gabriel-Ionut_1988 a răspuns:

Buna! din cate stiu eu o adresa de mess daca nu o folosti o perioada mai lunga de timp nu mai e valabila.si eu am patit la fel.

| NicoClaudita explică (pentru Tanase_Gabriel-Ionut_1988):

Crezi ca asa am patit si eu? ceee naspaaa

| NicoClaudita explică (pentru Tanase_Gabriel-Ionut_1988):

Mersi mult acum merge kiss

| Tanase_Gabriel-Ionut_1988 a răspuns (pentru NicoClaudita):

Ma bucur ca ti-am fost de folos.:*

| Tanase_Gabriel-Ionut_1988 a răspuns (pentru NicoClaudita):

Pai daca nu mai mere da... dar mai incearca altceva, intra pe mail pe adresa aiasi dupa ce o sa bagi parola o sa iti ceara un cod de siguranta si bagi codul ala sa intri pe mail si apoi poti sa intri si pe mess.Incearca si asa, s-ar putea sa mearga.