| NoLiesJustLove a întrebat:

Buna din nouhappy vreau sa stiu parerile voastre in legatura cu telefoanele astea: LG l5 si Sony Ericsson xperia x8. Care credeti ca e mai bun? Argumentati va rog. Multumesc...scuzati-ma daca am gresit categoria

4 răspunsuri:
| OxyAndrei a răspuns:

Nu prea am detalii despre LG l5, dar eu am Sony Ericsson Xperia Miro si sunt multumit de el si mai am un coleg care are Sony Xperia Miro Neo l, si este foarte multumit de el...In concluzia mea Sony Ericsson este mai bunwinking

| Kathlyn_Allexandra_1993 a răspuns:

Bună. După părerea mea, eu cred că mai bun este Sony Ericsson xperia x8 şi îţi spun şi de ce. Acum un an de zile am avut şi eu un Sony Ericsson xperia x8, iar bateria m-a ţinut aproape o săptămână, spre deosebire de LG care te ţine 2-3 zile. Deci mai bine ai cumpăra un Sony Ericsson! Fundă? happy

| NoLiesJustLove explică (pentru Kathlyn_Allexandra_1993):

Pai pe mine ma intereseaza din toate puntele de vedere care e mai bun? Nu doar bateria. De ex camera la LG e mai buna decat la Sony

| Kathlyn_Allexandra_1993 a răspuns:

Bună. Eu îţi recomand să încerci un Sony Ericsson, de care vrei tu, pentru că este mai bun decât un LG. Bateria la LG durează mult mai puţin decât la un Sony Ericsson. Fundă?