| Nikolinka a întrebat:

din regret sunt o fată cam baiețoasă. Dați-mi va rog sfaturi cum să devin mai sensibilă și delicată! Vă rog din tot sufletul!

Răspuns Câştigător
| Buuff a răspuns:

Si ce daca esti baiatoasa happy. fiecare are caracterul lui si propria persnalitate ...si daca vei incerca sa faci asta vei fii falsa happy
Si ca sa nu ti se para ca sunt baboasa o sa-ti dau sfaturi ( care nu red ca ai nevoie dar.)
sa porti mereu rochite vara
sa te machezi finut accesorii
uite-te la filme de dragoste. alea te emotioaneaza si s-ar putea sa devii mai sensibila...happy
incearca sa te imprietenesti mult mai mult cu fete si sa nu stai in preajma baietilor decat doar daca esti indragostita de unul din ei (si asta demonstreaza ca ai sentimente si e dragut la o fata puppy dog eyes)
alte idei nu mai am. happy.dar eu spun sa fii originala mereu si cu capul sus. cine nu te place sa te pupe undeva laughingwinkinglove struck

2 răspunsuri:
| adriana97_5200 a răspuns:

Nu trebuie sa devii sensibila...eu pina la vara eram foarte sensibila, sufeream mult, dar apoi toata vara imi spuneam ei si daca.adica imi kontrolam subkonstientul.mi-am educat sentimentele putem spune. ASha ca daca estibaietoasa bukurate.

| Claudie11 a răspuns:

Sensibilitatea te trage mult in jossad ti-o spun din proprie experienta pentru ca sunt foarte sensibila si mi-as dori de multe ori sa nu mai fiu asasigh si in plus eu nu vad nimic rau in faptul ca esti "baietoasa" ba din potriva cred ca este o calitate