| Marrianna a întrebat:

Doar ce-am terminat liceul si vreau sa ma inscriu la facultate.iar la facultatea pe care vreau sa o fac eu...sunt doar 30 de locurisad dar, am auzit ca se da spaga big grin dar daca vreau sa dau...nu stiu cum se da si cui se da sad Dau funda cine poate sa ma ajute :*

1 răspuns:
| Izabela1234567890 a răspuns:

Se intra pe baza de examen? Daca da si ai o lucrare buna nu au ce sa iti faca. Daca nu se intra pe baza de examen, macar incerci, nu ai ce sa pierzi. Te poti inscrie la mai multe facultati si vezi la care intri si alegi apoi. Daca ai posibilitatea sa vorbesti cu cineva important din facultate si sa iti expui dorinta mare de a intra poate te ajuta. Spaga nu cred ca este o solitie buna.