| anonim_9419 a întrebat:

doresc ceva informatie despre fata varsator, sa nu fie de pe net, din propria experienta va rog.

2 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Femeia varsator este femeie de casa, o intereseaza in primul rand familia, apoi serviciu, intrucat este foarte constiincioasa. Stabila in sentimente, are nevoie de un barbat echilibrat, pe care sa simta ca se poate baza.

| someonelikeu a răspuns:

1. Rareori incerci sa faci ceva la care stii ca nu te pricepi.
2. Motto-ul tau: Informatia inseamna Putere.
3. Atat de independent.
4. Imprevizibil total.
5. Fascinat de tot ce il inconjoara.
6. Dornic sa salveze lumea.
7. Nu ii pasa ceea ce cred ceilalti.
8. Pastreaza optiunile deschise.
9. Un nonconformist notoriu.
10. Individualist in alegerile pe care le faci.
11. Iti plac delicatesele neobisnuite.
12. Open mind: Lumea necunoscutului trebuie intotdeauna respectata.