| Floryy96 a întrebat:

Buna,doresc sa ma ingras. Am inceput sa iau PERITOL de o luna tablete dar desi mananc mai mult nu am luat nici un kg. Ce alte metode stiti de ingrasare?

2 răspunsuri:
| cristimx a răspuns:

Eu de o luna tot mananc cartofii prajiti si fast-food, si sincer m-am ingrasat nitel, dar mai bine nu-ti dorii sa te ingrasi, mai bine du-te la o sala de fitness, mananca batoane fitness, fi fericita ca esti slaba, greu mai dai jos grasimea dupa aia.

| Sophieisntmyname a răspuns:

Nu mai lua niciun fel de pastile/substante de genu', creeaza dependenta si nici nu-i fac organismului tau vreun bine, serios... Iti recomand sa mananci super-proteic, adica dintr-un meniu. minim 50% sa fie alimente bogate in proteine: oua, lactate, CARNE, etc.(doar in perioada in care vrei sa pui kg). Mai mult, fa si sport! Succes! happy