| morenna_5487 a întrebat:

Buna draga TPU, vreau sa stiu si eu cum sa scap de matreata aceasta blestemata? ma inebuneste!

3 răspunsuri:
| AlexandruAnst a răspuns:

Head and shoulders menthol. Este foarte bun. SI inca ceva : Spala-te pe cap o data la 2 zile. Ar fi indicat

| Deea3 a răspuns:

Poti cumpara sampon anti-matreata sau poti dilua in apa putin gaz sa nu pui mult pentru. ca iti poate arde parul.doar putin si este bun si pentru radacina parului... fundita?:X

| PetronelaBurlacu a răspuns:

Clear e cel mai bun chiar til recomand in 2 saptamani tia trecut totul