| anonim_4396 a întrebat:

Buna dragii meisad. Vreau sa-mi dati un sfat.

Sunt impreuna cu iubitul meu de 5 luni, ne iubim enorm...mentionez ca nu mi-am inceput viata sexuala,insa cand ma gandesc la el ma ia tot felul de fiori,si cand ma atingelove struck, incep sa-l doresc cat mai mult.El mi-a spus ca e capabil sa ma astepte, pentru ca ma iubeste si mi-a dovedit`o prin multe chestii.insa eu vreau sa fac parte din el, sa il simt cu adevarat langa mine.Credeti ca sunt pregatita? Multumesc pentru sfaturi! :*

3 răspunsuri:
| alonet a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa fie sotul tau... asta ca sa ai un plus de siguranta ca nu vei suferii... dar daca mergi in chestii intime te condamni la o SUFERINTA PROFUNDA in scurt timp si care cam tine, la uni chiar si o viata(in max 2 ani sau chiar dupa savarsirea curviei).

| Boxxy a răspuns:

O fată nu ar trebui să fie pentru o noapte, ci pentru o viață.
Succes :3

| GlenGlen a răspuns:

Cat crezi ca o sa mai tina iubirea asta a voastra? daca nu esti dispusa sa faci urmatorul pas in scurt timp se va ruina totulwinking