| amena a întrebat:

Buna dragii mei, vreau sa va spun ca imi place de un baiat de foarte mult tim, dar nu prea stiu cum sa ii spun. ma puteti ajuta, va rog? :O3... cum i-as putea spune?

Răspuns Câştigător
| NoSens a răspuns:

Vorbiti pe facebook sau mess pana deveniti cat de cat prieteni macar cat sa va salutati cand va vedeti, apoi il testezi sa vezi daca e de incredere daca e unu` din ala care tine doar pentru el sau se duce la toti si zice "Baa o vezi pe tipa aia, e moarta dupa mine."
cand ai aflat daca e de incredere ii spui si de acolo vezi ce simte si el si poate veti fi impreuna love struck

| NoSens a răspuns (pentru NoSens):

Asa am facut cu fiecare baiat si chiar mergebatting eyelashes

| amena explică (pentru NoSens):

Il cunosc de foarte mult timp..nu e genu` care sa se laude, mersi o sa incerc sa fac cum mi-ai spus :*

| NoSens a răspuns (pentru amena):

Cu placere :*

4 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Fă-ţi curaj şi du-te la el şi intră ca orice om cu el în discuţie. Restul vine de la sine, ştii că băiatul face primul pas oricum te vei descurca simt eu asta, succes.
O seară frumoasă!