| alexandraioana a întrebat:

Buna dragilor kiss! deci m-am inscris ca reprezentant oriflame si nu am primit inca raspuns cat va mai dura? este posibil sa nu mi se raspunda?laughing

Multumesc anticipat kiss tuturor!

Răspuns Câştigător
| lexyya a răspuns:

Buna incerca sa te mai inscri odata si eu m-am inscris dar la un cordonator direct.

3 răspunsuri:
| erika13 a răspuns:

Ciao,este posibil, depinde cum te-ai inscris pe internet sau la un reprezentanta?
daca doresti sa te inscrii eu te inscriu cu placere si iti raspund la toate intrebarile si astept mesaj pe site sau pe erika_fazekas vb pe mess sau e-mail erika_fazekas@yahoo.com
astept mesaj ciao

| JustDareToDream a răspuns:

Te pot inscrie eu, daca nu ai reusit. Ma ocup cu asta si te pot ajuta. Id: me_oriflame@yahoo.com.

| sorinaianghel a răspuns:

Buna! firma avon mi se pare mult mai ok si raspunsuri la intrebari primesti la orice ora... daca vrei sa afli care este oportunitatea avon... 0726388398 sau id: sorinaianghel