| lidutsalidutsa a întrebat:

Buna dragilor :* prietena mea implineste 14 ani ce cadou ii pot eu face ce i-ar placea ei,,,, as vrea niste idei plizzz (F)

Răspuns Câştigător
| trik17 a răspuns:

Daca ai timp, personalizeaza-i ceva. Spre exemplu...un ursulet de plus, pe care il imbraci cu un tricou pe care scrii mesajul tau. Lucrurile personalizate sunt intotdeauna mai frumoase...arata ca nu e un cadou simplu, e ceva ce e facut doar pentru ea.

6 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Poate o inimioara de genul asta care se deschide si in care poti pune o mica poza cu voi doua http://www.crownfashion.ro/......ure-952498 sau http://www.crownfashion.ro/......ide-995662

| Nymphetamine a răspuns:

De unde sa stim noi ce i-ar place ei?
Doar no cunoastem.

| BlueBird a răspuns:

Un tricou si ceva...thinking

| stefanutza a răspuns:

Ai incercat o cana cu numele ei si poate o poza cu voi doua inramata

| Anna_1282 a răspuns:

Un trocou draguthee hee pe acre am putea sa scrie friend forever sau ceva de genu` te descurgi tuu:*

| Phantoms a răspuns:

Eu tias recomanda un buchet de flori (sti tu care-i plac ei) si o cutie de ciocolata in forma de inimawinking.Si daca vrei fetelor le plac ursuletii crede-ma stiu din propria experientahee hee. Bafta!