| ZeePinkStar a întrebat:

Buna happy Idei pentru un cadou pentru o prietena care implineste 20 de ani?happy Si care a fost cel mai frumos cadou care l-ati primit?

2 răspunsuri:
| madycumada a răspuns:

Hmm, ar merge o sedinta la spa, la un coafor, bijuterii sau ii poti face ceva personalizat. Ar fii dragut si original. Daca ai ceva timp liber sa te uiti prin magazine, sigur gasesti ceva. Depinde de gusturile ei. Trebuie sa stii cam ce isi doreste sau de ce are nevoie.

| Bombonyci_Lauriky_1996 a răspuns:

Poti sa faci o poza /sau sa o iei de pe facebook. dupa o pui pe un stic. si dupa te duci la xerox. dupa o pui in rama big grin big grin big grin