| Dobrin_Maria_1999 a întrebat:

Buna dragilor!
Va iubesc mult de tot, caci mereu m-ati ajutat in caz de nevoie si vreau sa va multumesc. Inseamna enorm pentru mine!
As mai vrea insa sa va intreb ceva.
Eu si cu prietena mea (bff), vrem sa lucram la vara ca part-time,caci banii de buzunari sunt esentiali atunci cand parintii au putini.
Daca stiti locuri unde putem lucra ca promoteri(in Bucuresti), ar fi extraordinar caci asta vrem noi in mod special.
Eu totusi, as fi amatoare si de site-uri unde pot sa castig bani.
Daca ati avea o idee ar fi super.
(fara agenti de vanzari: Avon, Lady, Oriflame.)
Eu scriu povesti, poezii, am scris si pe wattpad.
As vrea sa scriu si articole sa primesc acolo bani, dar nu am experienta.
Orice m-ar ajuta mult.
Va pup:-)
Sunteti cei mai tari;-)
Am incredere deplina in voi:-)
P.S: Nu tratati cu badjocura rugamintea mea, chiar am nevoie de un sfat serios.

2 răspunsuri:
| Dobrin_Maria_1999 explică:

Scuzati-ma gramatica... Daca am gresit cumva.

| michaelaz a răspuns:

Daca vrei sa scrii poezii iti recomand:

http://www.poeziile.com/

sunt peste 850 membri inscrisi care scriu poezii