| robby212 a întrebat:

Buna dragilor! Vreua sa va intreb ceva, nu radeti de intrebare! De ce unu oameni sunt asa de prosti?

Răspuns Câştigător
| Loka a răspuns:

Stii bancu` ala cu betivu` si prostu`?

prostu` ii zice betivule, betivule iar betivul zice:eu maine ma trezesc din betie dar tu din prostie niciodata(sau tot prost ramai)laughingrolling on the floor

8 răspunsuri:
| Andruza a răspuns:

Pentru că unii sunt inculți [părerea mea]

| Loka a răspuns:

Ca nu`s desteptilaughingsau nu gandesc inainte de a spune cevalaughinglaughinglaughing

| Tzuc a răspuns:

Pentru ca asa i-a facut Dumnezeustraight face. intrebearea mea e de ce D-zeu face asa de multi omanei prosti? x-(

| glamour a răspuns:

Pai nu toti oamenii au acelasi IQ.

| robby212 explică:

Nuu, zic uni nu stiu unele chesti pe care adica eu cred ca si cainele meu le-ar sti (glumesc)

| CaTaLiNoO2012 a răspuns:

Pentru ca sunt condusi de Boc si Basescu, dar mai sunt romani... fundita

| ALEXANDRA_7471 a răspuns:

Daca ar durea prostia.

| Bulinutza_4622 a răspuns:

Ca sa nu moara repedehappy...si mai ales sa nu se plictiseasca cei destepti