| ghiunei a întrebat:

Sall as vrea sa va intreb si eu ceva, vreua sa dau de permis si mai multi oameni adica baieti mi-au zis ca acum pe timp de vara nu-i bine cica sunt turisti multe masini etc e cald e naspa. daca imi spuneti si mie cum e. si sunt din mangalia. aici nu prea sunt masini

Răspuns Câştigător
| pinkpinkbutterfly a răspuns:

Eu iti recomand sa dai acum vara, iti va fi mult mai usor decat toamna cand incep ploile sau mai ales iarna pe zapana.bineinteles ca este f bine sa te obisnuiesti cu toate anotimpurile si sa fi pregatita pentru orice situatie, dar iti va fie tie mai usor sa inveti vara.si cu cat mai multa aglomeratie cu atat mai bine, sa te obisnuiesti cu ea, nu sa te trezesti ca te duci de exemplu in Bucuresti si te panichezi, lasa sa fi obisnuita cu cat mai multe masini in trafic.Asa ca nu mai sta pe ganduri si apucate de scoala.Mult noroc si sa il iei din primawinking

| ghiunei explică (pentru pinkpinkbutterfly):

Mersi Ai fost mult De Folos Ms mult

| ghiunei explică (pentru pinkpinkbutterfly):

Ms Mult Ai O sa ma Apuc de Treaba Iti Multuesc Inca O data

| pinkpinkbutterfly a răspuns (pentru ghiunei):

Nu ai pentru cehappy spor la inavatat.