| OanaG a întrebat:

Duminica e ziua mea si m-am gandit sa ma rasfat cu un tort chiar daca n`am mai pus gura pe dulce de saptamani bune, intrebarea mea e urmatoarea, vreau sa experimetez ceva nou, si in loc de blat vreau cu piscoturi sa-l fac in straturi fain dar cu crema de tort Dr Oetcker, apoi in fac cu frisca tot pe deasupra, oare iese buna aceasta combinatie piscoturi +crema de tort Oetcker? :X

1 răspuns:
| by3nkwtssa a răspuns:

Dc n-ar iesi? nu vad care-i problema... orice combinatie e bune...mama a facuthappy