| OanaG a întrebat:

Duminica e ziua meabatting eyelashes si m-am gandit sa ma rasfat cu un tort chiar daca n`am mai pus gura pe dulce de saptamani bune, intrebarea mea e urmatoarea, vreau sa experimetez ceva nou, si in loc de blat vreau cu piscoturi sa-l fac in straturi fain dar cu crema de tort Dr Oetcker, apoi in fac cu frisca tot pe deasupra, oare iese buna aceasta combinatie piscoturi +crema de tort Oetckerbatting eyelashes? :X

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Iese excelent si poti pune si fructe peste frisca si crema ca sunt acum din belsug!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca aici:D :
http://zanaeficientei.wordpress.com/......de-padure/

e suuper bun. L`am facut si eu si cu zmeura si cu afine. E delicios, racoritor si usor de facut:D.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un mic indiciu: insiropeaza putin piscoturile in cafea instant, indulcita in prealabil, combinatia cu crema de vanilie va fi binevenita. Iar frisca incorporeaz-o in crema, va fi foarte racoritoare.