| OanaG a întrebat:

Duminica e ziua mea si m-am gandit sa ma rasfat cu un tort chiar daca n`am mai pus gura pe dulce de saptamani bune, intrebarea mea e urmatoarea, vreau sa experimetez ceva nou, si in loc de blat vreau cu piscoturi sa-l fac in straturi fain dar cu crema de tort Dr Oetcker, apoi in fac cu frisca tot pe deasupra, oare iese buna aceasta combinatie piscoturi +crema de tort Oetcker? :X

3 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Da, si eu am facut asa o data si a iesit destul de bun.happyLa multi ani!

| anka a răspuns:

Da. Am facut si eu asa. Daca vrei poti sa faci un fel de tiramisu. Exista crema cu gust de tiramisu dr. Oetker. Sau poti sa faci diplomat cu piscoturi, frisca si fructe.

| Cătălina_6063 a răspuns:

Da iti zic eu ca si eu am facut cat de curand