| anonim_4396 a întrebat:

După ce am jucat puţin, vreo 20 de jocuri Conquiztador, mi-au apărut nişte capuri de mort. Ce semnifică?

Răspuns Câştigător
| mariacris98 a răspuns:

Inseamna ca ai iesit pe ultimul loc la joc. De exemplu daca iesi pe primul loc iti da o steluta sau iti micsoreaza numarul de capete de mort. Dupa ce ai obtinut o steluta, iar la jocul urmator iesi pe ultimul loc, pierzi acea steluta, dar nu iti apare cap de mort. Daca iesi pe locul doi nu ti se modifica nimic.

1 răspuns:
| KaTtY a răspuns:

Cand pierzi un joc iti arata asa