| TheDarkQeen13 a întrebat:

dupa ce imi apare mentruatia ce se intampla cu corpul meu? adica, cand imi cresc sanii? funda big grin

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Creșterea și dezvoltarea corpului se face până la 16-17 ani la fete.
Maturizarea are loc între 18 și 20 de ani.
Practică un sport de masă.
Pa, pa.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Se autoregleaza organismul

| LittleHobbitLover a răspuns:

O să îți crească, dar depinde, pot crește și înainte. O să ai, dacă nu ai deja, păr pubian. Te mai rotunjești și tu. Poți chiar să te îngrași mult, sau mai puțin, sau chiar deloc.
Numai bine!

| alexuta13pe a răspuns:

Da-mi idd tau pe mesaj privat si o sa iti raspund eu la toate intrebarile okbig grin? am 14 ani happy eu