| allynutsa a întrebat:

Dupa "Cercul secret" cei de la Bravo au de gand sa mai dea vreo carte? Toate cartile mi s-au parut FOARTE interesante pana acum..si vreau sa stiu daca mai dau vreuna. Funda cel mai competent raspuns! :*

Răspuns Câştigător
| Rose123 a răspuns:

Si eu ma intreb acelasi lucru. Ultima carte(vol. 3 din "Cercul secret" a aparut pe 27 martie mi se pare... daca seria continua, urmatoarea carte ar trebui sa apara saptamana viitoare marti. Sincer, cred ca vor mai aparea(au avut succes). Iata ce am gasit pe un site: http://d3sprecarti.wordpress.com/......sta-bravo/

| allynutsa explică (pentru Rose123):

Hmm. Da asta gasisem si eu..si ma bucur..cartea e destul de buna. Si seria "Cercul secret" s-a terminat. Au fost doar 3 carti:*. Oricum merci:*

1 răspuns: