| ImiPlacMexicaniiXD a întrebat:

E cineva depresiv in perioada asta? Hai sa iesim din depresie impreuna happy

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Deocamdata, doar tu.

| ImiPlacMexicaniiXD explică (pentru darrio2007):

Bine copilu, mersi

| darrio2007 a răspuns (pentru ImiPlacMexicaniiXD):

Si eu multumesc, nepoate!

| Nemessys a răspuns:

Eu.

| Totenkampf a răspuns:

Lipsa de ocupație și inacțiunea e normal să-ți dea stări depresive, însă asta nu e sinonim cu cedatul psihic, și mai bine privim cu optimism faptul că avem toate condițiile să ne facem șederea plăcută. Experimentăm și noi închisoarea la domiciliu. Abia aștept să am o mahmureală de 7 zile după ce se termină ordonanțele astea mundane.

| Alexandru_Darius_1996 a răspuns:

Doar persoanele cu timp sunt depresive.
Pe vremea mea cand ii spuneam tatei ca-s depresiv, doar imi arata cureaua si depresia devenea ultima mea preociupare, nu ca voi tinerii din ziua de azi care nu au ce face cu viata lor si nu stiu cum sa desurubeze ascutitoarea ca sa ia lama de acolo si sa se taie pe vene
PS:Aceasta metoda chiar functioneaza daca depresia se agraveaza