| loundy a întrebat:

E cineva pe aici care stie cat de cat italiana? Nu e pentru vreo tema, trebuie sa ii trimit un mesaj de felicitari cuiva si habar nu am. Si niste siteuri ar fi bine venitebig grin. Daca e cineva care ma poate ajuta as fi recunoscatoare...

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Scrie aici ce vrei sa ii transmiti si te ajut eu.

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Buon compleanno. Vorrei la felicità, la salute e tutto quello che volete. Spero di avere un compleanno così bello. Sper sa fi spus cat mai corect.

| loundy explică:

Ok, mersi mult! "La multi ani, iti doresc sa ai parte de fericire, sanatate si de tot ce iti doresti! Sper sa ai parte de o aniversare cat mai frumoasa!"

| loundy explică:

Am auzit dar am tradus ceva cu el si din ceva legat de mama mea...saraca femeie(italianca) a inteles ceva de mama ei care dealtfel era moarta...deci trage tu concluziile

| sweetgirl_2980 a răspuns:

O e simplu cauta pe google google translator acolo te ajuta sa scrii pana si in chineza daca vreiwinking

| alexkoopa a răspuns:

De google translate ai auzit?¿ Nu e prea stralucit, dar isi face treaba cat de cat. =)

| alessandro92 a răspuns:

Daca mai ai nevoie contacteaza-ma, stiu italiana ca romana...