| larrii a întrebat:

e posibil pe messenger sa se trimita conversatiile singure?! straight face un tip A. a primit de la mine o conversatie aseara dintre mine si alta persoana ( D. ), in care D. zicea ceva de rau la adresa lui A. dar eu nu am trimis nimic aseara straight face. plus ca nici nu exista conversatia respectiva tinuta intre mine si D :-s. din pacate, A. nu avea setat pe mess sa i se inregistreze mesajele. si apoi amandoi( A si D ) au sarit in capul meu aiurea ca de ce am trimis acea conversatie si m'au luat la injurat raised eyebrows. ce explicatie sa dau?straight face ca niciunu dintre ei nu ma crede ca eu aseara nu am trimis nimic nimanui... sper ca ati inteles ce vroiam sa zicbig grin laughing multumesc mult. :*

Răspuns Câştigător
| Диана a răspuns:

Probabil a intrat cineva pe ID-ul tauwinking

3 răspunsuri:
| Beibi a răspuns:

Nu stiu, sincer nu cred ca e posibil asa ceva. Da' nu stii niciodata.

| -'anonimaA'-anti-fundita- a răspuns:

Aa nu stiu probabil ca e posibil asta dar mie mi s-a intamplat ca cineva sa imi scrie ceva pe mess si eu sa nu primesc nimic... ce incurcatura n ush incearca sa le explici sau poate a intrat cineva pe adresa ta care a trimis conversatia.winking

| LudovicL a răspuns:

Conversatiile au fost trimise de Y!