| florina200 a întrebat:

Buna e un tip la mine in clasa care le i-a pe fetel de proaste. S-a intamplat asta si cu mine, adica el suna numai cand are nevoie de teme etc. iar la scoala abia daca ma baga in seama. As vrea sa-l tratez cu indiferenta dar nu pot. Cel mai bun sfat funda.

Răspuns Câştigător
| PopAdrian a răspuns:

Pui melodia preferata ca ton de apel si lasi sa te sune, in timp ce tu fredonezi si esti fericit ca ti-ai facut deja temele. Stiu cum e sa ai colegi dinastia. Treptat nu il mai bagi in seama si nu mai rasp. la telefoane si o sa iti dea pace, stai linistit, nu are ce sa iti face.

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns (pentru PopAdrian):

Umm este fata dupa cate se vede thinking Si da, este adevarat, trateaza-l cu indiferenta.

2 răspunsuri:
| ComatoseWine a răspuns:

Daca sunt proaste vreti sa se prefaca? Nu esti in stare sa spui nu? Eu nu cer tema la colegi, dar si eu ma comport rautacios pentru ca sunt direct si superficial. Daca esti cu*va eu iti spun ca esti cu*va, daca esti proastra iti spun ca esti proasta, daca arati ca dracu, atunci iti spun ca arati ca dracu. Poate asa e firea lui si daca un coleg te pune sa il dai si lui tema nu inseamna ca te considera proasta.

Apropo eu ma inteleg bine cu toti colegii pentru ca s-au obisnuit cu modul meu de a vorbi si acum le si placelaughing