| ellastupidlove a întrebat:

Buna :*. E una in liceu de aceeasi varsta cu mine si are tupeu mult.ne-am certat pe o chestie minora in vacanta...nu vorbeam inainte, nu ne salutam iar acum are tupeu sh si ma provoaca sa ne batem.Ma enerveaza mult ca ma provoaca dar nu o bag in seama, pentru ca nu e un motiv de bataie cearta din vacanta. E cazul sa ma bag peste ea sh sa o iau la bataie sau sa o las in pace sa-mi vad de treaba mea?

Răspuns Câştigător
| beautifulkiss a răspuns:

Buna sa stii ca imi place cum procedezi.Nu te cobori la mintea ei. Din lispa de arme foloseste violenta. Tu continua sa o tratezi cu indiferenta pentru ca sti si tu ca daca te iei la bataie vei avea mari necazuri si nu iti trebuie.Stai cuminte si las-o in pace la fel cum faci si acum. O sa vezi ca se va plictisi sa te tot provoace sa te bati cu ea.Imi place mult cum procedezi. Tine-o tot asabig grin

2 răspunsuri:
| Romancutza a răspuns:

Vezi-ti de treba ta, faci bine, asta demonstreza ca esti mai desteapta ca ea. Ea foloseste violenta pentru ca nu mai are nici o arma drept aparare, bravo tie, continua asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Consider ca nu trebuie bagata in seamahappy
las-o sa-si arate talentele si dupa zii o replica seaca:d
bafta!:*