| anonim_4396 a întrebat:

Hey salut din nou, am intrat recent la liceu si am niste colegi de treaba, doar ca am un fost coleg de gimnaziu care se lua mereu de ceilalti, iar acum suntem in aceeasi clasa la liceu, si nu mi-o facut nimica fizic pana acum (lovituri, bataie) doar ca uneori ma provoaca. Colegu e ceva mai smecher cica doar ca n-are prea mult tupeu sa faca o bataie 1v1, doar daca e 1v10, ceea e cam ciudat, si nu prea stiu cum pot sa-l fac sa termine cu injuriile lui si insultele, pot sa zic ca si eu as avea pe cine sa chem in caz ca ar fi sa ma bat cu el si sa vina si el cu cativa, doar ca acum e inceput de an, si na, nu pot chiar sa incep de acum cu scandalurile. Mi-e frica sa nu ii faca pe colegi sa creada ca sunt un fel de fraier sau asa ceva, doar fiindca el se mai ia de mine. Niste sfaturi sau putin ajutor va rog?

4 răspunsuri:
| kestor a răspuns:

"O surubelnita in ochi rezolva orice problema" - Theodore "T Bag" Bagwell

| monyk95 a răspuns:

Buna in primul rand! am avut o problema asemanatoare cu a ta, dar am incercat sa o evit pe fata respectiva dar nu s-a putut, pe urma sa ajuns si la scandal si tot degeaba. Pana la urma am discutat amiabil am intrebat-o de ce se ia de mine si s-a rezolvat problema, iar acum stem bff:Xlove strucklove struck incearca si u... poate iesiti undeva si va imprieteniti cine stie... nu credeam ca o sa ma imprietenesc cu ea dar asa a fost sa fie!:d noroc

| anonim_4396 explică (pentru monyk95):

Haha mersi, cred ca ma inteleg bine cu el din moment ce nu se mai ia deloc de mine happy, cred ca ma voi descurca big grin

| mODIN a răspuns (pentru anonim_4396):

Zi-o in fatabig grinaca esti shmecher hai la pere-n parte si vedem cine-i mai tare.Asta daca desigur ai tupeu si crezi ca-l poti bate, daca nu cheama pe cineva.Cine-i prost o cere