| Noname_4934 a întrebat:

Buna happy. Era o aplicatie pe facebook cu ajutorul careia desparteai o poza in poze mai mici astfel incat poza de profil si alea de langa formau poza. Sper ca ati inteles si imi puteti spune cum se numeste big grinbatting eyelashes

1 răspuns:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Eu ştiam că dacă vrei un astfel de "colaj", îţi descarci photoscape-ul, intri la secţiunea "page", şi acolo găseşti mai multe opţiuni prin care îţi poţi alege un spaţiu cu câte chenare vrei.De exemplu, dacă vrei să pui pe facebook o poză care conţine 3 fotografii mai mici, le pui şi o încarci fără probleme. Dacă vrei mai puţine (2), sau mai multe, la fel! Găseşti acolo o mulţime de opţiuni! Dacă n-ai photoscape-ul, îl găseşti free pe orice site!
Baftă!