| firedeaths a întrebat:

Buna este bine sa mananci dupa sala? eu vreau sa slabesc...

2 răspunsuri:
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Bună.
Toţi medici recomandă o salată sau ceva uşor după sală. Şi doar nu o să te înfometezi.
----------------------------------------------------------------------------
Trebuie să ai un regim achilibrat pentru a slăbii. În general cei care vor să slăbeasca consumă foarte puţină carne şi multe legume şi fructe. Din punct de vedere alimentar este bine să mănânci şi carne, dar foarte puţină, şi nu carne porc. O să te ajute aceasta chestie.
Baftă.

| Ys a răspuns:

Salut...este bine sa mananci creca nu o sa stai flamanda.Mananci dar nu mult si gata.De fiecare data cand mananci mananci putin si fructe si legumele sunt bune in caz de esti la slabit.