| anonim_4396 a întrebat:

Este careva de pe aici, sau a fost la Drept UBB cluj? as dori sa stiu cam cum este, examenele, daca o sa fie timp liber?

Multumeschappy

3 răspunsuri:
| BlackNights a răspuns:

Pai timp liber nu prea mai ai... acum depinde doar de tine, ce fel de student esti... orarul nu e f incarcat dar e ffffffffffffffff mult de invatat iar la examen iti da numai chichite, si daca nu iei nu stiu ce punctaj la partea grila nu se uita mai departe, daca nu treci de oral nu intri in examenul scris!

| VladB22 a răspuns (pentru BlackNights):

Salut BlackNights. Esti student la Drept (UBB Cluj). Daca da as vrea sa-ti adresez si eu cateva intrebari.

| BlackNights a răspuns (pentru VladB22):

Nu sunt la drept, dar locuiesc in casa cu 2 prietene f bune care au terminat acum anul 3 la drepthappy