| IcoorAndrey15 a întrebat:

Buna happy Este cineva stundent/a la facultatea de istorie sau poate cineva sa ma ajute cu niste informatii?
Sunt clasa 12-a si vreau sa dau la istorie...si as vrea sa stiu ce se da la admitere...ce ar trebui sa invat ...ptc vreau sa ma pregatesc din timp.Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Balmung a răspuns:

Cam peste tot la ora asta, la facultatea de istorie se intră pe bază de dosar.

| AFR81 a răspuns:

In ce oras vrei sa mergi la facultate? Eu sunt anul 1 la istorie in Constanta si s-a intrat pe baza de dosar.