| BaMBuS_3310 a întrebat:

Este o fata in liceu de care imi place.si cred ca si ei ii place de mine. dar nu stiu ce sa fac pentru ca de fiecare data cand ma uit la ea...se uita o sec in ochii mei iar apoi isi intoarce capul brusc... ce inseamna asta?raised eyebrows
Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| Amachia a răspuns:

hee hee eu cred ca si ea te place si se rusineaza atunci cand o privesti... daca tu te uiti la ea,iar pentru o clipa si ea se uita la tine si lasa capul repede in jos,parca de rusine, sau de teama, si nu zice nimic nimanui pentru cateva clipe si ea te place.iti spun din proprie experienta :d. ca si eu sunt fata si la fel faceam big grin
fetele de obicei sunt mai timide, si abordeaza un baiat mai greu.de teama, de rusine sunt atatea motive. daca o placi eu zic sa faci tu primul pas, pentru ca nu vei pierde nimic.
bafta!:*

3 răspunsuri:
| deutSa a răspuns:

Eu cred ca si ea te place.
De obicei fetele cand evita privirile unui baiat, inseamna ca e timida, ca vrea sa-ti dea de inteles ca te place, ca vrea sa faci primul pas...

| basexcu a răspuns:

Inseamna ca-i indragostita de tine! nici atata lucru nu stii?

| RareşTPUro a răspuns:

Daca se uita un pic la ochii tai, atunci s-ar putea sa ii placa de tine si ar vrea sa-ti spuna ceva dar ii e rusine. Daca este incepi tu sa o bagi in seama mai multe sa prinda curajul, si sa iti spuna. Ca asa nu are curaj. Incearca sa vorbesti cu ea.