| Iamroseline a întrebat:

Ce inseamna cand un tip se uita la tine si apoi isi intoarce brusc capul cand vezi ca se uita la tine?

6 răspunsuri:
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Bunăă.
Oooo, ai un admirator. Ţine-o tot aşa.
Baftă.

| Danyka a răspuns:

Hey.te-as sfatui sa nu prea iei tot chiar asa aproape de suflet...privirile sunt amagitoare.fii la locul tau si nu cauta explicatii de asa gen.baiatul daca are ceva fata de tine pai cu siguranta iti va da un semn mai bun.iti va vorbi sau poate iti va scrie pe net.))

| Iamroseline explică (pentru Danyka):

Ne-am certat urat acum 2 ani si e orgolios:-J nu o sa imi scrie

| Danyka a răspuns (pentru Iamroseline):

Pai 2 ani nu e chiar ieri... daca vezi ca el te priveshte pai priveste-l si tu. daca vezi ca iti zimbeste zimbeste-i si tu.in fine, ok, daca-l mai placi pai fa tu primul pas, insa mai intii vezi daca merita))

| Iamroseline explică (pentru Danyka):

Sunt si eu orgolioasalaughingi-am dat totusi add pe fb in urma cu cv vreme si nu mi-a dat addhee hee inca mai este timp oricumoh go on

| Danyka a răspuns (pentru Iamroseline):

Sigur, de aceea bafta.si cum ti-am mai spus: nu lua chiar toate aceste mici gesturi aproape de inima.sunt si ele un semn insa uneori imaginatia noastra si mai ales dorinta face din ceva mic si nesemnicativ o iluzie mare.si ca sa nu-ti fie mai tirziu trist i-a totul ca o gluma si amuza-te si tu))