| sonia_9402 a întrebat:

Buna daca fostul meu prieten se intoarce cu capul si se uita la mine inseamna ca ma mai place?

Răspuns Câştigător
| BLeur a răspuns:

Bună Sonia.

Da, se poate să mai simtă ceva pentru tine, dacă îmi dai add la id-u meu poate vorbim mai multe acolo şi îmi spui de ce va-ţi despărţit.

Este posibil să mai simtă ceva pentru, dar trebuie să ştiu de ce va-ţi despărţit înainte de a zice ceva.

Dă-mi add sau spune-mi aici : d3l3t3r98

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| neutrino a răspuns:

Asta ai vrea tu sa insemne...

| SakonSIUkon a răspuns:

Verifica doar daca a facut bine cand te-a parasit...

| SakonSIUkon a răspuns:

Si ce iti mai pasa, e fostul pa i-ai dat papucii sau tu de fapt nu stii ce vrei

| FreshFresh a răspuns:

Nu, inseamna doar ca te-ar mai **** o data!