| Fiona1234gek a întrebat:

Buna, este o fata pe Instagram care posteaza poze black&white dar ea, hainele ei sunt colorate. Stie cineva o aplicatie pentru IOS in care se pot face pozele asa?

1 răspuns:
| devilshelp a răspuns:

Trebuie doar sa iei de exemplu Picsart si intri la FX. Bagi filtrul alb negru si apesi pe guma de sters care apare acolo. Apo stergi efectul de alb negru de pe tine sau de unde vrei si gata. E si optiunea de portret unde iti sterge automat