| bubuuuc a întrebat:

este un baiat, care are 18 ani ( eu am 13) si are prietena, dar tot vrea sa ne intalnim, prietenele mele imi spun ca e fustangiu, dar nu stiu ce sa cred, din felul in care imi vorbeste pare ca ma place si el dar... HELP ME! ce sa fac...sa mai vorbesc cu el, sa ma intalnesc cu el sau, sa nu-l mai bag in seama?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca o fi fustangiu e si pedofil, asa ca nu-l mai bagi in seama fiindca vrea sa te dezmembreze.

Răspuns utilizator avertizat
| MissDyDee a răspuns:

Isi doreste sa faca nitica mititica?! TU ai 13 EL 18. tu nu gandesti? adica da ai 13 ce sa gandesti..in loc sa-ti vezi de cartea ta vii si pui intrebari stupide pe site-uri de parca ar putea cineva sa te ajute. daca tu ai mintea in colturi si vrei sa stai cu el oricat ti-am zice noi sa nu o faci tot o vei face asa ca.ce sens are sa mai incercam sa te ajutam?! In orice caz sfatul meu e sa lasi amorezeala si chestiile astea si sa-ti vezi de cartea ta...eu la 13 ani inca ma jucam cu papushi in fata bloculuihappy

| LittleNeko a răspuns:

Pai in primul rand cred ca esti un pic prea mica pentru el dar daca-l placi nu te condamn... apoi raspunsul e nu, daca chiar te-ar place nu s-ar intalni cu alte fete -- stiu ca este mare si are "nevoi sexuale" dar daca chiar te place atunci asteapta pana cresti tu sa fie cu tine, probabil ii place un pic cum arati, vezi sa nu cumva sa te convinga sa faci ceva nesuferit cu el, pe moment rezuma[te la pupici si imbratisari, sa stii ca multi baieti vorbesc frumos cu tine dar asta nu inseamna ca te plac, nu stiu poti sa vorbesti cu el sa-i zic ca nu iti place ca se intalneste cu alte fete si daca incearca sa te convinga sa-i satisfaci nevoile zii nu ( am avut si eu o prietena in situatia asta si a zis da gandindu-se ca asa vor ramane impreuna dar dupa ce au facut-o de vreo 3 -4 ori el s-o plictisit de ea ) --- daca chiar te place nu se va mai intalni cu altcineva si va stepta sa cresti desi nu prea cred ca va face asta, deci, sfatul meu e sa nu-l bagi in seama