| butt3rfly16 a întrebat:

Vorbesc cu un baiat de cateva saptamani.Ma simt foarte bine cand vorbim, ma face sa rad si imi place de el. Dar e genul fustangiu care sta cu una dar vorbeste cu altele.Incerc sa fiu rezervata in privinta lui doar ca stie foarte bine cum sa imi vorbeasca ca sa ma faca sa ma simt bine si imi place felul lui de a fi, de a gandi.Cum as putea sa-mi dau seama daca pentru el este totul o joaca, o distractie sau chiar vrea sa ne cunoastem mai bine.

Răspuns Câştigător
| Dia007 a răspuns:

Buna fluturas!
Tu deja ti-ar raspuns singura la intrebare si nu realzezi asta. Sfatul meu e sa inveti sa te pretuiesti mai mult. Intotdeauna vei merita mai mult si mai mult si mai mult happy
Vrei confirmare? nu te merita. E un fustangiu sau doar un neserios si nu vrea nimic in plus de la tine decat sa vobiti si atat.
Parerea mea e sa continui sa vorbesti cu el, dar in acelasi timp sa trasezi o bariera imaginara in care el sa stie ca nu poate avea nimic mai mult de la tine decat un prieten. Eu iti propun sa ii oferi mai mult in momentul in care tu esti singura la care se mai uita. Pana atunci vezi-ti de altele si nu te mai chinui cu el
Bafta!

8 răspunsuri:
| meriuss a răspuns:

Pai daca e fustangiu normal ca e o joaca pentru el. apropo ce zodie e el? varsator cumva?

| anonim_4396 a răspuns (pentru meriuss):

Ce stii tu despre varsatori si nu stim noi?

| butt3rfly16 explică (pentru meriuss):

Nu este varsator.

| pufarinna a răspuns (pentru butt3rfly16):

E scorpion?

| butt3rfly16 explică (pentru pufarinna):

Da

| pufarinna a răspuns (pentru butt3rfly16):

Ai aflat ce vrea de la tine?happy

| butt3rfly16 explică (pentru pufarinna):

Sa ne cunoastem mai bine si poate iese cevathinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrea cu adevarat sa va cunoasteti mai bine iti vei da seama. Atata vreme cat e sigur pe el si nu-si schimba comportamentul e clar ca nu vrea decat sa se joace. Un baiat indragostit se schimba 180 grade.