| LittleAngel_7803 a întrebat:

Imi place de ceva timp de un baiat dar nu i-am zis niciodata ce simt deoarece sunt mai timida de felul meu. Am vorbit cu el, am si ID-ul lui de mess dar niciodata nu am putut sa ii spun ce simt. De cele mai multe ori m-au ajutat prietenele mele sa mai vorbesc fata in fata cu el si asa mai departe...Acum mi-am dat seama ca daca mai stau ca muta il pierd deoarece el are o prietena. Cum as putea sa incerc sa ma apropi de el cand se va desparti de prietena lui? Credeti ca este bine sa ii spun ce simt atunci?

Răspuns Câştigător
| Anname a răspuns:

...Cel mai bine ar fi sa.l consolezi atunci cand se desparte de acea fata si asa deveniti si mai apropiati. Momentan da.i semne ca esti dezamagita de faptul ca nu este al tau, dar sa nu fie prea clare. Poate te place.dar a fost timid si si.a facut o prietena ca sa uite de faptul ca simte ceva pentru tine.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat