| amdr001 a întrebat:

este un tip cu 2 ani mai mare ca mine...imi place foarte mult de el, suntem in aceeasi scoala, il vad aproape in fiecare zi, am fost si in club o data si m-am intalnit cu el, insa nu am avut curajul sa ii vorbesc, ceea ce nu prea mi se intampla. Am facut deja schimb de like-uri pe facebook laughing, si azi am incercat sa vorbesc cu el pe chat. Am vorbit, nu prea mult, pentru ca am iesit, dar am facut pe chat cunostinta, m-a intrebat si el cate ceva despre mine, eu la fel, apoi mi-a spus ca sunt draguta, de treaba, multi pupici, etc... problema este ca nu stiu cum sa il abordez data viitoare I don't want to see imi place asa mult de el, dar nu stiu cum sa ii atrag atentia intr-un mod frumos, sa ii arat ca il plac, nu stiu ce sa ii zic, chiar habar nu am laughing va rog, daca imi puteti da niste sfaturi :3 dau funda si voturi :*

Răspuns Câştigător
| Jullykss a răspuns:

Bună.Păi nu e greu să abordezi in băiat.Decii când începi o discuție cu el,începi cu detaliile adica chestiile. BUnă,ce faci?, așa și după ar trebui să îl întrebi câte ceva despre el(Întrebări-le le știi și tu), și ar trebui să fii tu însăți si ca să-i atragi atenția de ex. când te întâlnești cu ell îl privești într-un fel anume, și de obicei băieții își dau seama unde vr. să ajungi.Șii vorbește mult cu el, și dacă e încearcă sa filtrezi putin.:3. Sper că ți-am făcut o idee despre ce trebuie să faci.Pup.:*.

4 răspunsuri:
| CrissuCristina a răspuns:

Fii tu insati! Poate ca de asta si crede el ca esti draguta, nu doar fizicul conteaza!winking

| Axys a răspuns:

Bagate in seama cu el

| cristinasdfghjkl a răspuns:

Cand il mai vezi online incearca sa vorbesti cu el."buna ce faci?:*" apoi daca si el isi doreste va continua discutia. si eu am fost in situatia tabig grin.