| AndreiBv a întrebat:

este ziua celei mai bune prietene si nu stiu ce cadou sa ii iau... aveti vreo idee? Dau funda! Va rog mult!

Răspuns Câştigător
| Scumpy90 a răspuns:

Pai ii iei un buchet frumos de trandafiri, un ursuletz sau un parfum sau ii personalizezi ceva (un tricou, o cana, o perna) si o cutine de bomboane, dulciurile indulcesc momentul prielnic.

pupic :*:*

6 răspunsuri:
| EuCuTine a răspuns:

Cati ani are prietenul? Eu zic ceva funny dar si interesant. Daca esti din bucresti poti sa mergi in afi sa ii cumperi un tricou in conserva laughing. Daca este fumator un set special pentru tigari.

| Cornelia89 a răspuns:

Un buchet de flori in primul rand.si in al doilea rand ceva funny care sa o atraga dar sa-i ramana si amintire.

| deea_5854 a răspuns:

Pai ce crezi tu ca ii place, o bluza mai deosebita, un set de parfum sau un ursulet de plus care zice i love you cred ca iar place depinde de gusturui sty dar cred ca gestul conteaza nu cadoul

| siminik54321 a răspuns:

Asa avea o idee poti sa ii iei ceva care stii tu ca ii place

Răspuns utilizator avertizat
| AndreiBv explică:

"celei mai bune prietene"rolling on the floor) nu prieten!