| Pebunee a întrebat:

Hei hei! In curand este ziua prietenului meu. avem aproape 1 an impreuna si nu stiu ce sa ii fac cadou... Nu vreau sa comand ceva de pe net. Vreau idei...

P.s : Inafara de bijuterii si parfumuri...

Răspuns Câştigător
| andru10best a răspuns:

Buna,
Sunt o gramada de chestii pe care poti sa le faci: o filmare cu urari de la cei dragi, un jurnal cu amintiri cu voi doi, un panou pe care sa scrii cat de mult il iubesti, cateva ciocolatele pe care sa scrii ceva semnificativ pentru fiecare luna in care sunteti impreuna, un tricou pe care sa scrii ceva ce il caracterizeaza sau de ce il iubesti. Uite mai multe idei aici http://www.surprizewow.com/blog/

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Cumparai ceva de imbracat.

| LiVeeee a răspuns:

Poi ai putea sa-i faci in primul rand o felicitare care sa contine pe langa mesaj si o poza impreuna cu voi 2 apoi ai putea sa-i cumperi ceva ce crezi ca i-ar trebui lui si nu are in momentul de fata happy

| RalucaGabriela12 a răspuns:

Personalizeaza o perna cu poza voastra. eu una asa am facut e foarte incantat de cadou.

| lululove a răspuns:

Pai. ceva original si care probabil o sa ii placa poate fi un tablou, de dimensiuni mai mari decat unul normal pe care il poti face chiar tu. Scoate cateva poze cu voi doi pe care le aplici pe un carton atat de mare cat consideri tu. Cartonul poate fi colorat, sau daca e alb, il poti stropii cu putina vopsea sa para mai interesant. Pozele le poti lipi in diferite pozitii, nu trebuie sa fie una langa cealalta happy. Te poate ajuta unul din parinti sa ii faci si o rama, sau il poti lasa pur si simplu asa. Sunt sigura ca va fi incantat de idee, acum depinde doar de ce alegi tu big grin