| Parisblue a întrebat:

Help...peste cateva saptamana va fi ziua unei prietene chiar cea mai buna...si nu stiu ce sa ii cumpar, dar nu vreau haine, bratari, parfumuri ca ea are de toate si n-are rost sa-i mai iau si eu... vreau ceva care sa ii aduca aminte de mine, semnificativ, catevaa parerii?

Răspuns Câştigător
| Love4ever.EU a răspuns:

Un ceas de manawinkingsau.PAi un animalut ceva de plus! credk mereu o sa isi aduca aminte de tine!

4 răspunsuri:
| Alisa a răspuns:

Poti sa pui o poza cu voi doua in ramalove struck. sigur va aprecia foarte mult gestul si isi va aduce mereu aminte de tine si de prietenia voastra. love struck

| cristal_7578 a răspuns:

Eu i-am luat unei prietene un ursuletz mareee si o perna in forma de inimioara cu o poza de`a noastra si un mesaj cu :"la multi ani!"

| Britishstyle a răspuns:

Ehee stiu eu a cui zi e acum de curandhee hee...pai cred ca o rama, in care sa pui pozele prietenilor ei si ai tai, insa u si cu ea sa fiti in prim-plan si eventual un lantisor pe care sa agati un "T","+" si un "C"...sau sa agati litere mici FRIENDs dar asta o sa-i iau eulaughingrolling on the floor

| casulschi21 a răspuns:

Pai iai un animal