| fulguta2015 a întrebat:

Buna eu am 14-15 ani.Este un baiat de 21-22 de ani ii place de mine si zice ca ar vrea sa fie impreuna cu mine cum credeti ar trebui sal cred?

Răspuns Câştigător
| Cσcσ a răspuns:

Salut!
Cred ca ar trebui sa-ti vezi de scoala!
Pa!

| fulguta2015 explică (pentru Cσcσ):

Mda

| fulguta2015 explică (pentru Cσcσ):

Mda

| Cσcσ a răspuns (pentru fulguta2015):

Scuze ca a fost un raspuns asa scurt si la obiect, dar asa vad eu lucrurile.Chiar daca vei fi iubita lui, nu cred ca va fi o relatie de lunga durata, desi sper ca ati fi fost fericiti impreuna.Dar gandeste-te putin:el a terminat cu scoala demult, poate este la facultate, poate nu este.Acum ca este liber, ce sa faca omul decat sa vrajeasca pustioaice? laughing
Acum este alegerea ta happy. Poti incerca, daca merge bine, atunci sa fiti fericiti!
Multumesc!

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru Cσcσ):

Te-a imbunat cu fundalaughing

| Cσcσ a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Nu! laughing

6 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Mai asteapta pana pe la 16-17 ani daca vrei iubit de 20+