| fulguta2015 a întrebat:

Buna eu am 14-15 ani.Este un baiat 21-22 ani care ii place de mine si vrea sa fie impreuna cu mine cum credeti sa ma intilnesc cu el?

12 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Da sigur... ii place de tine.
mai are in agenta inca 15 fete ca tine de 14 ani cu care vrea sa se combine laughing)...dar ce stiu eu.....ar putea fi "adevarata dragoste"

| Astaeparereamea a răspuns:

Daca as fi in locul tau mi-as cauta un amic de varsta apropiata cu a mea

| RAY a răspuns:

In oras banuiesc, pe ascuns, in horn nu stiu, dar esti cam mica ai doar 14 ani sa fim seriosi vrea doar sex nu asta ar fi problema pentru ca pentru sex sta orice barbat cu o femeie, problema e ca tu nu castigi nimic el profita de tine tu find mica il crezi te ea de fraierea si te foloseste ca obiect sexual

| L1feDRAIN a răspuns:

Si de ce ai face asta?
De obicei oamenii care isi iau parteneri mai mici asta pentru ca ei nu au inca experienta si asta le da ocazia sa "domineze".

Esti prea tinara pentru un baiat asa mare, esti la scoala inca, lasa-ti virginitatea in pace.

| vaporwave a răspuns:

Da, du-l direct in pat

| Kettolix a răspuns:

Esti proasta, te va *** si va pleca. Are un carnet plin cu nume de fete mici de varsta ta, urmatoare victime. Mai cunosc fete asa ca tine, pe care le numesc "fetite de clasa a doua". Voi chiar nu ati evoluat mintal?

| shadow72 a răspuns (pentru Kettolix):

Esti prea dur/a... are 14 ani...nu a avut timp sa evolueze mintal.
si nu e neaparat ca o buleste si pleaca... ca poate sa stea cu ea 2 saptamani si sa isi vada de drum apoi ramane bagaboanta asta mica si indragostita plangand.tu cum crezi ca iau nastere fetitele alea care posteaza statusuri de dragoste pe facebook?

| Kettolix a răspuns (pentru shadow72):

O cheama fulguta in *** mea! (sunt fata, am 15 ani. dar sunt foarte matura) Si ceva cifre! Chiar crezi ca e dezvoltata mintal mai mult ca o fata de clasa a 3-a? Prostii... Daca nu isi zicea varsta eram 100% sigura ca are 9 ani. Si nu-s dura. Sunt Liz, sau Brook. (eli pentru prieteni din copilariewinking )

| shadow72 a răspuns (pentru Kettolix):

Esti rea laughing)

| EmanuelKant a răspuns:

Si pe fruntea ta scrie "donator de organe".

| IoneeLaaaMaa a răspuns:

Nu te duce, nu stii ce ii poate capul! Nu cred ca te iubeste cu adevarat, o sa stea un timp cu tine si dupa aia o sa vrea sex. Esti tanara, nu-ti irosi timpul cu prostii de genul''baieti de 20 ani''

| Marya_Rebeca_1997 a răspuns:

Nu te duce