| andreeamaxim a întrebat:

Eu am 14 ani si 1.55 inaltime si 43-44 kg credeti ca este prea mare greutatea pentru inaltimea mea?

Răspuns Câştigător
| xButterflyxX a răspuns:

Nu,esti foarte bine, tinand cont de inaltimea ta.Pentru a te mentine mananca multe fructe si legume si consuma mai rar dulciuri, alimente prajite, grase si sucuri carbogazoase.De asemenea fa si miscare, poti iesi sa te plimbi afara cu rolele sau bicicleta cu prietenii.

2 răspunsuri:
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Nu.E chiar foarte bine.

| StefyAreNet a răspuns:

Inaltimea ta e de 1.55 deci trebuie sa ai 45 de kg adica trebuie sa ai cu 10 mai putin decat inaltimea (asa mi-a zis asistenta de la scoala)