| Loredana96 a întrebat:

Buna,eu am 2 cele mai bune prietene. Duminica e ziua uneia din ele si implineste 14 ani.Eu cu prietena mea ne-am gindit sa facem o poza cu noi trei in rama mare...
Ce credeti ca ar fi frumos sa mai facem?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Bună!
Dacă puneţi ambele bani, atunci da, poza mi se pare o idee foarte bună. Pe lângă îi puteţi lua o felicitare frumoasă în care să-i mulţumiţi pentru momentele frumoase petrecute împreună şi să treceţi 2 întâmplări haioase. De asemenea, îi mai puteţi lua un parfum din genul celor pe care le foloseşte ea (mai suav, mai puternic, mai dulce, mai fresh etc. )
succes!

| AtIr a răspuns:

E foarte buna ideea.mai puteti sa-i cumparati ceva pe langa...o perna cu poza voastra,un ceas, ciocolata, o cana cu zodia ei, o felicitare, si chiar un movie maker cu pozele voastre si o piesa frumoasa.Asa am facut eu la prietena mea cea mai buna, si i-au dat lacrimile.Eu zic sa faceti asa fiindca amintirile cu voi 3 o sa fie cele mai importante.

| OnlyOlly a răspuns:

Ar fi tare sa faceti o poza toate 3 si apoi sa o lipiti la un magazin de specialitate pe un tricou costa in jur de 40 de lei dar se merita!