| anonim_4396 a întrebat:

eu am lindeni. oua de paduchii. dar MORTI! Am 12 ani sadsadsad. Maine vine doctorita sa ne controlezesadsadsadNu stiu ce sa afc.Va rog sfatuiti-ma. spune cu voce tare cine are si cine nu sadsadsadSi mi-a mai spus o data, dar era alarma falsa am pus-o sa ma mai controleze o data dar la dinspensar.Si unii din clasa inca stiu ca mi-au spus atuncii.Si dirigintele.Asi murii daca ar fi nevoie sa imi mai spuna odata doctorita in fata clasei si sa imi spuna si dirigintelesadsadsad

6 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu mergi maine la scoalabig grin

| VoiceWithin a răspuns:

Pai spale-te pe cap astazi si maine cant te trezesti scutura-te in cada sa cada din ei, ca sa nu se observe.Ideea mea thinking sper sa meargawinking SUCEES pentru maine!happy

| justdanceklihkuugiuhb a răspuns:

Vopseste-te...rilly serios merge a facut o prietena ai incredere fugi dupa o vopsea si dai drumul[nuanta ta desigur]

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aia trebuiesc adunati...luat cate o suvita si sa curete de alea.
Nu vor cadea ei singuri laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E stasnik de acei care zic ca ar trebui sa fie rusine, padukii se ot capata usor si la kapul curat